Меблі Ренесанс

Компанія Ренесанс вже понад 10 років є успішним виробником корпусних меблів.  Висока якість наших виробів закладається ще на етапі закупки матеріалів, так як ми працюємо з передовими виробниками.

Корпус меблів є їх основою, скелетом. Від того, наскільки він буде міцним, надійним і довговічним, безпосередньо залежить строк служби меблів. При виробництві корпусів меблів «Ренесанс», використовуються австрійські ламіновані плити товщиною 18мм. Такі плити мають клас емісії Е1, що дозволяє використовувати їх в медичних установах та дитячих закладах. Лист розпилюється на частини потрібних розмірів на німецькому форматно-розкрійному верстаті, завдяки чому ми маємо мінімальні відхилення та високу якість.

Якщо корпус – це скелет кухні, то фасад – це її обличчя. Так, для фасадів наших кухонь, ми використовуємо італійську фарбу, котра сертифікована по міжнародним стандартам та абсолютно безпечна для здоров’я людини. Завдяки різноманітній кольоровій палітрі каталога NCS, ми маємо можливість втілювати в життя найбільш креативні та сміливі дизайнерські рішення.

Для того щоб запропонувати покупцеві продукцію найвищого рівня, необхідно слідкувати за новинками в світі дизайну та технічних розробок. Один з самих сучасних, модних та міцних матеріалів для облицювання кухонь, котрі ми використовуємо, це керамограніт.  Це новий інноваційний матеріал, спеціально розроблений для складних дизайнерських і архітектурних рішень. Він виготовляється в Італії шляхом спікання кварцевого піску з додаванням глини, гранітної крихти і пігмента під високою температурою, більше 1200 градусів. Завдяки цьому керамічні плити стають твердими і міцними, а також стійкими до подряпин і фарбування. Кераміка в своєму складі містить тільки природні фарбники і компоненти та є екологічно чистим матеріалом. Висока хімічна стійкість, гігієнічна поверхня, зносостійкість(підвищений коефіцієнт опірності стирання), вогнетривкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання – це основні переваги керамічних фасадів, котрі день у день радують наших замовників.

Завдяки сучасному обладнанню та досвіду наших співробітників, ми можемо працювати з такими надміцними та важкими в обробці матеріалами для стільниць, як кварц. Кварцевий камінь (кварцевий агломерат, агломерований камінь) — це композитний матеріал, котрий створений з натуральної кварцевої крихти з додаванням полімерних смол та пігментів. Кварцевий камінь виготовляють у формі плит, котрі прийнято називати «слебами» (от английского slab — плита, пластина).

Склад кварцового каменя різних виробників дещо відрізняється, однак в цілому дотримуються наступні пропорції:

  • 92-95% натуральної кварцової крихти
  • 5-7% синтетичних смол
  • 1 % — кольорові пігменти

Смола є сполучним компонентом, а пігменти зафарбовують масу в необхідні кольори. Кварцевий камінь по своїй міцності порівнюється з гранітом завдяки великому вмісту натурального кварца. Як для обробки твердих натуральних мінеріалів та порід, для виготовлення виробів із кварцового каменя потрібні камнерізні, полірувальні, шліфувальні верстати та інше обладнання. Кварцеві стільниці стійкі до подряпин, гігієнічні, не вбирають запахи та рідини.

Фурнітура – це серце меблів. Чим вище її якість, тим краще і довговічніше всі меблі. Ми працюємо з ведучими виробниками фурнітури, а завдяки цьому маємо можливість надавати на неї 20-річну гарантію!

Коли всі деталі кухні готові, ми здійснюємо зборку меблів. Використовуючи спеціальні технічні шаблони, ми кріпимо фурнітуру: підйомні механізми, направляючі, петлі. Отже, меблі виготовлені, упаковані та готові відправитися до дому до своїх власників.

Щоб купити нашу кухню, звертайтеся в будь який з наших офісів, де наші консультанти допоможуть з підбором оптимальної моделі, оформлять індивідуальне замовлення на меблі та забезпечать його своєчасне виконання. Результатом стане кухня, котра буде повністю відповідати потребам вашої сім’ї.