Кухні зірок

Ремонт в спальні Дмитра Нагієва.
Результат йому так сподобався, що він попросив відремонтувати … ще й кухню-вітальню! Але який стиль вибрати для такого брутального чоловіка? Син Нагієва Кирило розповів нам по секрету, що насправді, Дмитро – зовсім не такий, яким здається, і краще за все йому підійде романтичний стиль «Прованс».
В гостях у Христина Орбакайте.
Ремонт в квартирі, яка в радянські часи була найзнаменитішою квартирою країни. Знаходиться вона в центрі Москви і належить Аллі Пугачовій і її доньці Христині Орбакайте. Ця квартира пам’ятає стільки зірок, що в одній програмі їх не перерахуєш.
Ініціатором ремонту стала Христина Орбакайте, поки йдуть роботи, глядачі зможуть краще познайомитися з цією чудовою співачкою і її сім’єю.
Дмитро Шепелєв, ремонт квартири.
Знаменитий телеведучий Дмитро Шепелєв і його син Платон живуть в орендованій квартирі. Вона досить незатишно, і Дмитро звернувся до програми з проханням оформити її більш сучасно і стильно. Дизайнери програми прийшли на допомогу колезі, а заодно побували на зйомках програми “Насправді” і дізналися всі секрети цього скандального ток-шоу.
Кухня для Евеліни Хромченко.
Експерт моди, ведуча програми «Модний вирок» Евеліна Хромченко робить ремонт вже 13 років і ніяк не може його закінчити. Дизайнери «Ідеального ремонту» зголосилися допомогти Евеліні і облаштувати для неї стильну кухню. На знак подяки за перетворену кухню Евеліна Хромченко допоможе перетворитися ведучої «Ідеального ремонту» Наташі Барб’є.
Модна кухня для Сергія Светлакова.
Для Сергія Светлакова програма робить кухню-вітальню. Дизайнер запропонував проект в кольорах мокко і Біскайської затоки. Зрозуміло, Сергій уважно стежить за їх роботою і все контролює – адже після багатьох років зйомок в ролі виконроба він став справжнім “начальником” будівництва!
В гостях у Ірини Аллегрова.
Ірина Аллегрова почала перебудову власного життя. Вона повністю переглянула репертуар, продала квартиру в Майамі, і тепер черга дійшла до ремонту в її будинку в селищі «Радянський письменник». Будинок історичний – колись він належав радянському композитору Оскару Фельцманом. Кілька років Ірина Олександрівна його розбудовувала і прикрашала, але тепер їй хочеться спокійнішого і стриманого стилю. Подивимося, що запропонують наші дизайнери.
Ідеальна кухня для Лариса Гузєєвой.
Лариса Гузєєва дуже любить готувати. У неї величезна колекція кулінарних книг і власних рецептів, а на Першому каналі вийшло її нове кулінарне шоу “ТіліТелеТесто”, але нової повноцінної кухні в її власному будинку немає! Є тільки невеликий і незручний кухонний куточок. Програма вирішила виправити цей недолік. Але як це зробити, якщо чоловік і діти Лариси Гузеевой категорично проти ремонту? Дизайнери пообіцяли актрисі і ведучою, що її близькі … ремонту навіть не помітять!
Ідеальний ремонт для Марата Башарова.
Для Марата Башарова програма переробляє вітальню. Актор повідомив, що у нього східні смаки, і його татарське походження диктує пишний стиль з позолотою. Але дизайнер вирішила по-своєму: інтер’єр буде білим, лаконічним, натхненним … півоніями!