Витяжка

Здавалося б кухня готова. Найкращі мийка та змішувач, системи сортування та знищення відходів, найсучасніша духовка та варильна поверхня зроблять атмосферу перебування просто незабутньою. Але маленька деталь може зіпсувати враження. Це повітря та мікроклімат.

Ми прагнемо зробити Вашу кухню дивовижною. Для цього достатньо правильно підібрати кухонну витяжку.

Розміщення витяжки має бути заплановано під час ремонту на кухні та вибору меблів.

Витяжні пристрої на кухні можуть бути влаштовані двома способами:

  1. З трубопроводами, які виводять повітря назовні будівлі або у вентиляційну шахту;

  1. Без повітропроводів, з примусовою подачею повітря всередину витяжки, його очищенням і зворотною подачею в приміщення

 

У першому випадку, принцип роботи витяжки полягає в подачі свіжого повітря ззовні, а в другому випадку одне і те ж повітря циркулює в приміщенні. Залежно від ваших умов і побажань, ми запропонуємо оптимальну модель.Хороша витяжка стане для Вас надійною помічницею на багато років. Завдяки її використанню, можна позбутися від сильних запахів на кухні, які поширюються в інші кімнати. Особливо гостро така проблема проявляється в квартирах-студіях, де окремо відгороджених кухонь немає.Також витяжка примусово збільшує повітрообмін при недостатньому обсязі припливного повітря від природної вентиляції і витягує частки жиру і кіптяви, які знаходяться в повітрі і можуть осідати на меблях, посуді і техніці. Потрібно відзначити, що витяжка позбавляє повітря від зайвої вологи, яка з’являється під час приготування їжі і очищає повітря від продуктів горіння на кухнях з газовою плитою. Крім усього іншого витяжка має додаткову властивість, крім основної функції: вбудовані лампочки висвітлюють плиту, роблячи процес готування зручнішим.Також для комфорту господині, передові виробники кухонної техніки створили ” розумну техніку ”, що працює автономно. Суть в тому що, витяжка і варильна поверхня взаємодіють один з одним через WiFi, для створення найбільш сприятливої ​​атмосфери в будинку.Система оцінює обсяг випарів при приготуванні їжі, аналізує дані і вибирає оптимальний режим роботи, при цьому регулює продуктивність і оптимізує споживання електроенергії та ефективність всмоктування повітря. У гонці за комфортом і зручністю для господині італійська компанія Elica пішла ще далі і винайшла індукційну варильну поверхню з функціями витяжки.Ця система очищення повітря з мотором, розташованим в центрі, має високий рівень продуктивності, низький рівень шуму і низький рівень енергоспоживання. У даній моделі (NicolaTesla) йде пряме сполучення витяжки з варильною поверхнею: витяжка отримує інформацію, що надходить від конфорок, автоматично підбирає і включає ідеальний режим роботи.

 

Витяжка-це цінний союзник Вашого добробуту. Вона просто необхідна для того, щоб завжди дихати чистим повітрям. Звертайтеся в наші меблеві салони Ренесанс, і, ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант!