Освітлення

Вибір освітлення

Освітлення вже давно стало невід’ємною частиною будь-якого сучасного інтер’єру. Якщо кілька років тому найпоширенішими світильниками, встановленими в меблів, були світильники з галогенними і люмінесцентними лампами, то зараз всі найбільші закордонні меблевики роблять ставку виключно на світлодіодне освітлення.

Слідом за іноземними колегами ми також звернули увагу на переваги використання такого світла в своїй продукції. Світлодіодна продукція завойовує світ, в першу чергу, за рахунок своїх численних переваг. По-перше, компактність світлодіода дозволяє виготовляти світильники мініатюрних розмірів, що дає можливість втілення найсміливіших і вишуканих рішень. Такі світильники можна використовувати всередині невеликих меблевих коробів, де особливо важливо збереження корисного простору. По-друге, одне з найважливіших переваг – це те, що світлодіоди, на відміну від галогенних джерел світла, в процесі експлуатації не нагріваються і не нагрівають освітлювану поверхню. По-третє, світлодіоди дозволяють економити електроенергію, а це – безсумнівна вигода використання такого підсвічування. Нарешті, світлодіоди все активніше завойовують світ завдяки своєму довгому терміну служби, який в рази перевищує аналогічний показник галогенних або люмінесцентних джерел світла.

За допомогою меблевого освітлення ми можемо вирішити ряд завдань, які покликані полегшити повсякденне життя. Навіть якщо господарі не люблять готувати і практично не їдять вдома, на їхній кухні все одно є місце для зберігання продуктових запасів, посуду і іншого начиння. Установка світильників в цих зонах значно полегшує пошук необхідного предмета. Останнім часом у внутрішній простір шухляди все частіше встановлюють сенсорні світлодіодні системи освітлення. Датчики можуть реагувати на рух, або на зміну рівня освітленості. Підсумок один – світильник включається при висуванні ящика і автоматично вимикається при його закриванні.

Приготування їжі – дуже непередбачуваний процес. Господині в будь-який момент може знадобитися додаткове освітлення, яке незручно включати, якщо руки забруднені в фарші або борошні. З іншого боку, під час створення кулінарного шедевра їй доводиться часто рухатися уздовж робочої зони, і кожне нове місце її перебування має бути освітлене.

Вирішити ці проблеми дозволяє підсвічування робочої зони кухні. Над стільницею виробники кухонних меблів встановлюють світильники з лампами різного типу. Наприклад, галогенні лампи дають м’який теплий світло і відмінну передачу кольору, тобто продукти в їх світлі виглядатимуть максимально природно. Однак в процесі роботи такі лампи сильно нагрівають освітлювану поверхню.

Не можна забувати ще про одну функцію, яку виконує підсвічування кухні – декорування. У числі головних сучасних трендів – підсвічування цоколя та декорування нижньої виступаючої частини стільниці, торцева підсвітка скляних полиць, підсвічування днища коробів, в тому числі коробів малих розмірів і навіть окремих осередків всередині них.

Такі невеликі, але дуже важливі деталі, як освітлення, дозволяють зробити вашу меблі унікальною і неповторною. Адже саме деталі формують життєвий простір людини. Декоративне освітлення здатне перетворити стандартну річ в справжній дизайнерський об’єкт, а предмет меблів зробити втіленням зручності і комфорту.